Font Size

Fonta Izmērs

Sasniegumi

 

Sveicam Rīgas domes balvas "Zelta pildspalva 2019" ieguvēju latviešu valodas un literatūras skolotāju Lauru Meijeri un "Zelta stipendijas" laureāti 12.e klases absolventi Martu Dambi!

2019. gada 25. maijā notika konkursa “Vēsture ap mums” dalībnieku apbalvošana
 Tajā piedalījās arī 5 mūsu skolas 8. klašu audzēkņi – Gustavs Stinka, Sabīne Strautmane, Katrīna
Kaže, Marta Bogustova un Anna Rebeka Roziņa. Skolēni savos pētījumos rakstīja par mūsu skolas vēsturi, savas dzimtas vēsturi un atmodas laika sākuma atspoguļojumu tā laika presē. Konkursu organizē Vēstures skolotāju
biedrība, bet tā patrons ir Valsts prezidents Raimonds
Vējonis. Skolēniem palīdzēja sagatavoties konkursam vēstures skolotāja Ilga Freimane.
Ekselences balva 2019

Rīgas Valsts 2.ģimnāzijas matemātikas skolotāja Diāna Ruļuka - Paša
22. februarī piedalījās LU Starpnozaru izglītības inovāciju centra sadarbībā ar Valsts izglītības satura centru organizētās "Ekselences balvas" finālā un saņēma Izglītības un zinātnes ministrijas pateicības rakstu par izcilu darbu inovatīva mācību procesa īstenošanā.

 

 

 

Mana kā Valsts prezidenta uzruna Latvijas simtajā dzimšanas dienā

8. novembrī Valsts prezidents Raimonds Vējonis Rīgas pilī apbalvoja skolēnu radošo darbu konkursa “Mana kā Valsts prezidenta uzruna Latvijas simtajā dzimšanas dienā” laureātus. Par labākā darba autoru 10.-12.klašu grupā šogad atzīts mūsu skolas 11.a klases skolnieks Žanis Jarinovskis.
Konkursa uzvarētāji saņēma ielūgumus uz Latvijas simtgadei veltīto svētku koncertu Latvijas Nacionālajā teātrī 18. novembrī, kura programmā tiks iekļauti arī fragmenti no viņu runām.

 

Ata Kronvalda balva

Ata Kronvalda balva ir nodibināta 1988. gadā. Balvu piešķir katru gadu skolotājiem, zinātniekiem, speciālistiem, pedagogiem un studentiem par ievērojamu ieguldījumu talantīgāko skolēnu apzināšanā un izglītošanā, skolēnu zinātniski pētnieciskās darbības organizēšanā un vadīšanā.
Ata Kronvalda balvu saņēma Rīgas Valsts 2. ģimnāzijas vēstures skolotājs Jānis Arājs
Ata Kronvalda Fonda Goda rakstu saņēma Rīgas Valsts 2. ģimnāzijas latviešu valodas un literatūras skolotāja Daina Štokmane 

 

Ekselences balva 2018

„Ekselences balvu” organizē LU Starpnozaru izglītības inovāciju centrs sadarbībā ar Valsts izglītības satura centru un LU
Fondu. Konkursam skolotājus rekomendēja skolēni, vecāki, skolu vadība un kolēģi.
Rīgas Valsts 2.ģimnāziju „Ekselences balvas” finālā pārstāvēja un Izglītības un zinātnes ministrijas pateicības rakstu
saņēma bioloģijas skolotāja Ginta Petrone un ekonomikas skolotāja Ruta Pelce.
Sveicam skolotājas un pateicamies par izcilu darbu inovatīva mācību procesa īstenošanā!

 

Draudzīgā Aicinājuma medaļa un Goda diploms nominācijā "Skolotājs"

Sveicam skolotāju ANDRI ĢĒRMANI, saņemot Draudzīgā Aicinājuma medaļu un Goda diplomu nominācijā "Skolotājs" par radošu un inovatīvu ģeogrāfijas mācīšanu un skolēnu iesaistīšanu starptautiskos konkursos un akcijās.

 

 

 

 

 

 

 

R. Blaumaņa literārās prēmijas 13. konkurss

 Ērgļos 2. decembrī notika Ērgļu novada pašvaldības „Braku” muzeja organizētais R. Blaumaņa literārās prēmijas 13. konkursa noslēguma sarīkojums, uz kuru bija uzaicināti 73 labākie domrakstu autori kopā ar skolotājiem un vecākiem. Pavisam konkursā piedalījās 144 skolēni no 64 skolām. Čaklākie rakstītāji bija no Rīgas Valsts 2. ģimnāzijas (31 darbs).

Konkursa laureāti vidusskolu grupā:

 

 1. vieta – Laura Ribkinska, 10.d  kl. un 3.vieta – Rovena Berga, 12. a. kl. Veicināšanas balvu: ieguva Alise Zita Zeidaka, 11.a kl. Atzinības saņēma: Laila Brasliņa, 7.a kl.- par pārlaikmetīguma saskatīšanu; Pēteris Leimanis, 7.a kl.- par veiksmīgu faktoloģisko materiālu izmantošanu; Paula Lūcija Lejiņa, 9.a kl.- par spilgtu iztēli; Katrīna Liepiņa, 7.b kl.- par emocionalitāti; Marks Ernests Podojniks, 7.sb kl.- par sava ceļa atklāsmi pie R. Blaumaņa; Sigita Ratniece, 7.a  kl.-par meklējumiem ceļā pie R. Blaumaņa; Lizete Annemarija Aizupiete, 10. kl.- par tēlu redzējumu krāsās; Kristiāna Jana Biksone, 10.kl.- par prasmīgu krāsu analīzi R. Blaumaņa dzejā
     

 

Sākums Mūsu sasniegumi